• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Ülkelerin Çok Farklı Cinsel Algıları

Her toplumun farklı cinsel algıları bulunmaktadır. Kimi toplum cinselliği yasaklayıp ayıplarken, kimi toplum cinselliğin yemek yemek kadar normal bir durum olduğunu belirtmektedir. Özellikle de birçok ülke, kabile ve toplumda bakire kadınların evlenmeden önce cinselliği yaşaması nedeniyle kötü sonuçların olmasına neden oldu. Bu sebeple de birçok töre cinayeti bile işlendi. Ülkemizde de durum bu şekildeyken bakalım İzmit Escort partnerlerin de çok fazla merak ettiği gibi farklı coğrafyalarda olan insanların hayatı içerisinde yaşadığı farklı cinsel algılar ise şunlar olmaktadır.

Mısır bayanlara iltifat edileceği zaman ve güzel bayan denildiğinde “tombul” olanlar akla gelmektedir. Burada bir kadına zayıf denildiği zaman büyük bir hakaret olarak algılanmaktadır. Ve bayanlar burada kendisine karşı tombul denildiği zaman bunu duyduğu zaman çok mutlu olmaktadır. Aldatmanın kötü bir durum olduğu hep bilinmektedir. Ama aldatmanın sonucunda kocasını öldürmenin

Hong Kong ülkesinde yasal olduğunu biliyor musunuz Tabi ki bunda bir şart var ki bayanlar kocasının kendisini aldattığına emin olduğu için öldüreceği zaman herhangi bir alet kullanmadan elleriyle öldürmesi gerekmektedir. Alet kullandığı zaman suç sayılmaktadır.

Pakistan’da ki kadınlar bir erkekten etkilenmesi için onun çorapsız ayakkabı giyinmesi gerekiyor. Erkeklerin yaz kış demeden birlikte olduğu kadını ya da diğer kadınları etkileyebilmesi için bu çok önemlidir. Özellikle de takım elbisenin altına çorap giyinmedikleri zaman bayanların çok hoşuna gitmektedir.

Budapeşte ülkesinde ışıklar açık seks yapılmasının yasak olduğunu biliyor musunuz Bunun ciddi cezalar aldığı da bilinmektedir. Bu nedenle seks yapacak çiftler karanlıkta seks yapmaktadır.

Kolombiya’da çok değişik bir gelenek vardır. Burada yeni evlenecek olan kızlarının ilk gecesinde anneleri yalnız bırakmıyor. Ve kızlarının ilk gece de seks yaparak bakireliklerini kaybetmelerini izlemektedir.

Yeni Zelanda denildiği zaman en özel günlerinden bir tanesi de orgazm olma günüdür. Bu gün uluslararası bir gün olarak kutlanmaktadır. Fransa’nın aşkları çok meşhur olmasına rağmen buna rağmen cinsel hayatından memnun olan insanların sayısı %15’i geçmemesi ise bu ülkede romantizm yaşanacağı ama cinsellik konusunda sınıfta kaldıkları anlamına geliyor.
  • Yorum Bulunamadı.