• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Son Zamanlarda Artan Dolandırıcılara Dikkat

Son zamanlarda bir hayli artan sanal dolandırıcılık olaylarına karşı kullanıcılarımızı uyarmak ve onların internet ortamı içerisinde herhangi bir dolandırma olayı ile karşı karşıya kalmaması için bu yazıyı hazırlamaktayız. Sizlerin hayatınız içerisinde son derece güzel kızlarla özel zamanlar yaşamak isterseniz bunu sadece siz beylere internet sitelerinde ilan vermekte güzel ve seksi olan bayanlar yaşatacaktır. Çünkü bir erkek yatak içerisinde ne isteyeceğiniz sadece bu kızlar bilmektedir. Ve bu kızlar gayet mutlu edecek olduğundan ve sizlere sonsuz zevk saatleri yaşatacak olduğundan erkekler artık kendisine güzel olan partnerlerini internet ortamında bulmaktadır. Bu ortamlarda daha çok zaafı olan erkeklerin bağlanarak İzmit Escort Bayan bulmalarından dolayı birçok erkek gününüz şartlarında bu zaafına yenik düşerek bazı kişilerin tuzağına düşmektedir.

Erkeklerin bağlanmış olduğu internet sitelerinde çok sayıda dolandırıcı üye olmaktadır. Bu dolandırıcıların erkeklerin aklını başından almaktadır. Daha çok kendisine açmış olduğu sahte resimlerle dolu olan bu profili erkeklerin tam olarak ilgisini çekmekte olan resimlerdir. Bu profillerin erkeklerin ilgisini çekecek tarzda oluşturmaları sebebi ile okumakta olduğunuz profil sahibi ile hemen birlikte olmak isteyeceksiniz. İlanına vermiş olduğu telefon numarasında tuşladığınız zaman ses tonu ile de aklınızı başından almaya yetecek bir kadın ile sohbet ediyorken kendinizi bulacaksınız. Genellikle sizlere telefonda cevap vermekte olan kişi erkektir. Teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıkları kullanarak ses tonunu değiştirmektedir.

Sizinle uzun uzun konuşarak kanmanızı sağlayacaktır. Ve sizlere harika zamanlar yaşatacağını düşündürecek bir an evvel randevuyu almak isteyeceksiniz. O kadar seksi bir kadınla telefon konuşması yapıyor olacaksınız ki maddiyat asla sizlerin gözünüze gelmeyecek ve hemen ilişki yaşamak isteyeceksiniz. Para konusunda eğer ki sizlere görüşme adresini vermeden önce vermiş olacağı banka hesabına parayı yatırmanızı isterse bilmelisiniz ki bu kişi tamamen dolandırıcıdır. Hiçbir zaman gerçek olan bir kadın sizlerin karşınıza geçmeden elden alacak olduğu için ücretini görüşmeler bu şekilde olur. Fakat görüşmelerin her daim olabilmesi için bankaya para yatırmanızı isteyen kişilerden hemen uzak durmalı ve o kişiyi teşhir ederek başkalarını dolandırmasını engellemelisiniz
  • Yorum Bulunamadı.