• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

İzmit Dolandırıcılara Dikkat

İnternetin insanların hayatını her konuda kolaylaştırdığını kabul ediyoruz. Ama bu kolaylık sırasında bazı zamanlarda bazı kişilerin hayatında çok kötü durumlar yaşamasına neden olduğunu biliyor musunuz Kadını olsun erkeği olsun, hayatının en güzel arkadaşlığını yaşamak için internetten yardım istemektedir. İnternet ortamı içerisinde bulunan kişilerin hepsinin iyi insanlar olduğunu düşünmeyin. Nasıl ki gerçek olan hayatınız içerisinde sahte olan kişiler karşınıza çıkma ihtimali varsa bu durum internet ortamında daha çok olduğunu bilmelisiniz. Sizler güzel zamanlar geçirmek isterken tanıştığınız kişinin hayatınız içerisinde güzel anılar yaşatmasını isterken kötü anılarla dolu olmaması için sizlere bir takım uyarılarımız olacaktır. Lütfen bu uyarılarımızı dikkate alınız.

Sosyal ağların çoğalması sonucunda neredeyse herkes bu sosyal ağlara üye oldu. İnsanlar hayatı içerisinde birlikte partner ararken birlikte güzel arkadaşlıklar isterken sosyal medyaları ve tabi ki arkadaşlık sitelerini tercih etmektedir. Sanal dünya içerisinde birlikte olacağı ve kendisine partner olarak alacak olduğu kişilerin gerçek mi sahte mi olduğunu anlamanızın aslında bir yolu vardır. İnsanların yıllardır tanıdığı kişilere bile günümüz şartlarında güvenemiyor iken sanal alem içerisinde tanıdığı bir kişiye nasıl güvenebilir ki Bu sorunun cevabını elbette sizler de asla güvenemez diyorsunuz. Fakat profesöründen tutunda savcısına kadar bu kişilerin tuzağına düşen kişiler tarafından mağdur edilen çok sayıda insan var. Bu nedenle asla benim başıma İzmit Escort Bayan sitesinde tanıştığım bir kişi tarafından dolandırılmak gibi bir olay gelmez demeyin.

İnsanların zaman geçirmek için bağlandıkları arkadaşlık sitesi içerisinde var olan sahte profiller çok güzel bayanların resimlerini koydukları için bu kişiler sizlerin ilginizi çekecektir. Profiline yazdıkları da tabi ki çok dikkat çekicidir. Ve sizler bu kişilerin yazmış olduğu bilgileri çok dikkat çekici bularak verdiği numarayı aradığınız zaman son derece güzel bir ses tonu ile sizleri büyüleyecektir. Bu kişiler zaten telefon konuşmasını oldukça uzatacak ve sizlerin aklınızı başınızdan alacak konuşmalar yapacak. İç güdülerinizi yoğunlaştıran bu kişiler eğer ki sizler görüşme talebiniz karşısında sizlere vereceği banka hesabına para yatırmanızı istiyorsa bu kişinin dolandırıcı olduğunu unutmamanızı istiyoruz.
  • Yorum Bulunamadı.